Manavgat Emniyet Müdürlüğü’nden Uyuşturucu ve kaçak içki operasyonu

28 Ağu 2021
14,694
0
Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin Narkotik Köpeği Pars’ın da katılımıyla gerçekleştirdiği operasyonda 450 gr metamfetamin, hassas terazi ve uyuşturucudan elde edildiği belirlenen para ele geçirildi.Manavgat KOM Grup Amirliği ve Antalya KOM Şube Müdürlüğü işbirliğinde, Manavgat Ticaret Merkezi içerisindeki bir depoda, 7638 şişe sahte TPDK bandrollü alkollü içecek ele geçirildi.Manavgat Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce gerçekleştirilen 2 ayrı operasyonda uyuşturucu madde ile yüklü miktarda sahte TPDK bandrollü alkollü içecek ele geçirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin Narkotik Köpeği Pars’ın da katılımıyla uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen M.A. isimli şahsın ikametinde yapılan arama da 11 paket halinde 450 gr metamfetamin maddesi, 1.385 TL, 535 Euro, 12 Dolar, 1.050 Ruble ile 2 adet hassas terazi ele geçirildi. M.A. isimli şahıs hakkında Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” ve “Uyuşturucu Madde Kullanma veya Bulundurma” suçlarından adli işlem yapıldığı, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.


KOM EKİPLERİ SAHTE BANDROLLÜ İÇKİ ELE GEÇİRDİ

Manavgat KOM Grup Amirliği ve Antalya KOM Şube Müdürlüğü işbirliğinde, gümrük kaçağı alkollü içki, sahte alkollü içki, sahte bandrol ve mükerrer bandrol kullanarak satış yapan grup veya şahıslara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Manavgat Ticaret Merkezi içerisindeki bir depoda yapılan aramada 7638 şişe sahte TPDK bandrollü alkollü içecek ele geçirildi. Ele geçirilen suç unsuları ile ilgili olarak S.Y. ve T.Ş. isimli şahıslar hakkında 5607 SKM suçundan adli işlem yapıldı.

Kaynak : https://www.haberci07.###/manavgat-emniyet-mudurlugu-nden-uyusturucu-ve-kacak-icki-operasyonu/42895/
 
Üst Alt